Hogyan és miért támogassa a TETT Alapítványt?

Hogyan támogathat minket?

1. Utaljon pénzt az Alapítvány számlájára!
Bankszámlaszámunk: 11741000-20159120 (OTP Bank Zrt.)

és/vagy

2. Ajánlja fel személyi jövedelemadója 1 %-át!
A személyi jövedelemadó bevallása során az EGYSZA nyomtatvány kitöltésével tudja a TETT Alapítványt támogatni. A nyomtatványt a személyi jövedelemadó bevallással együtt, vagy attól elkülönítetten postai úton, illetve elektronikus úton az ügyfélkapun keresztül lehet eljuttatni a NAV-hoz. A nyomtatványon történő rendelkezéshez az alábbi adatok megadása szükséges:

A kedvezményezett neve:  Támasz az Embernek – Támasz a Természetnek Alapítvány
A kedvezményezett adószáma: 18639993-2-12

Miért támogasson minket?

Mert

- támogatjuk a hátrányos helyzetű emberek munkához jutását,
- segítjük a térség természeti értékeinek megőrzését, kezelését, feltárását, bemutatását és közkincsé tételét,
- a Bükki Nemzeti Park Igazgatóságának szerződéses partnerekén részt veszünk az Ipolytarnóci Ősmaradványok természetvédelmi terület komplex természetmegőrző kezelésében,
- természetbarát munkahelyeket hozunk létre,
- támogatjuk a tradicionális mesterségek felelevenítését és azok elsajátítását,
- részt veszünk a környezet állapotának javításában, és a környezetvédelmi feladatok ellátásában,
- ökoturizmust, környezetbarát idegenforgalmat célzó fejlesztéseket kezdeményezünk és hajtunk végre.